show sidebar & content

Salusklasik

03 Ara 2012 / in

Hayatınızı tümüyle değiştirecek projemiz Salusklasik tamamlanmış olup 2016 yılında teslim edilmiştir.

* Mevcut zemin FORE KAZIK sistemi ile iyilestirilerek bloklar altına 238 adet çapı 70 cm, boyu 17 mt BETON KAZIK lardan olusan zemin sistemi uygulanmıstır. SALUSKLASİK’le kendinizi ayrıcalıklı hissetmeniz adına tüm imkanları düsündük ve sizlere yüksek standartlarda bir yasam alanı tasarladık.

* Beton Kazıklar üzerine 100 cm yüksekliginde tek parça Radye Jeneral Temel Sistemi kullanılmıstır.

* Yeni deprem yönetmenligi standarlarının üzerinde güvenlik saglayan C30 Betonarme Betonu ve S420A sınıfı sertifikalı ve TSE’li Insaat Demiri kullanılmıstır.

SALUSKLASİK’ le Güvenli Bir Yasam:
Kontrollü Site Girisi, Çevre Aydınlatması, Bahçe Duvarı, 7/24 Kapalı Devre Kamera Sistemi, Görüntülü Çocuk Oyun Alanı, Bina Girisi ve Otopark Izleme Sistemi, Sifreli Sistem Bina Giris Kapıları, Otomatik Bariyerli Site Girisi, Deprem Sensörlü ve Kaçak Dedektörlü Dogalgaz Sistemi, Mutfaklarda Duman Algılama Sistemi, Elektrik Kesintisinde Kata Getirmeli Panoromik Yolcu Asansörü, Elektrik Tesisatı, Priz ve Anahtarlarda TSE’li 1. Sınıf Ürünler, Uydu Sistem TV Tesisatı, Termostatik Vana ve Kalorimetre Sistemli Merkezi Isıtma ve daha fazlası…

4+1, 3+1, normal daire, bahçe katı, çatı dubleks seçenekleri ile yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness center, çocuk oyun parkı ve daha bir çok özelliğe sahip Salusvizyon evleri sizleri bekliyor.